SURVIVAL Z WOJOWNIKAMI MARYI

Szczęść Boże Bracia❤️

⚔️Jako grupa Wojownicy Maryi Pionki⚔️ organizujemy Survival który będą prowadzić instruktorzy wojska polskiego🇵🇱, czynni żołnierze zawodowi, strzelcy wyborowi, Sam również pod tym się podpisuję i zachęcam Was do wzięcia udziału i skorzystania z takiej możliwości zdobywania doświadczenia i umiejętności, Ponadto spędzając niesamowite chwile z naszymi dziećmi, wzmacniamy relacje z nimi a chwile spędzone razem z nimi zostaną im do końca życia.

🔥Dzień Blok-1 Spotkanie organizacyjne ok 30 min Plecak ucieczkowy -co powinno być w plecaku -jak ułożyć rzeczy -jak zabezpieczyć mienie ruchome i nie ruchome -planowanie trasy ucieczki, trasa główna i trasy zapasowe – jak poinformować rodzinę, znajomych ect. – apteczka – ubranie – środki lokomocji – orientacja w terenie po zagubieniu

🔥Blok 2 Krav maga Obrona w sytuacjach ekstremalnych Obrona przed: obchwytami, duszeniem, nożem Wyprowadzanie ciosów prostych ręka, noga, łokcie, palce.

🔥Blok 3 Ratownictwo pola walki wg TCCC Tactical Combat Casual Care Bytowanie nocne czyli rozpalanie ogniska za pomocą krzesiwa rodzaje i przeznaczenie ogniska Baza noclegowa

🔥Dzień 2 Pobudka Zaprawa Sygnały i znaki dowodzenia Topografia Szyki marszowe Podstawowe środki pirotechniczne Co można zjeść w lesie, zioła… Jak pozyskać wodę Omówienie i zakończenie zajęć.

🔥Zajęcia prowadzą instruktorzy wojska polskiego, czynni żołnierze zawodowi, strzelcy wyborowi. Cały czas są z nami i do dyspozycji śpimy w lesie na karimatach i śpiworach w namiotach. jedzenie we własnym zakresie ).

⏰7:00 Msza świętą w kościele Św Barbary w Pionkach. (Pionki leżą ok 20 km od Radomia.)
⏰8:15 Rozpoczynamy Survival w Harcówce, obok wsi Augustów oddalonej kilka km od kościoła.


🔥Należy ze sobą zabrać:
✅Prowiant
✅Karimatę
✅Śpiwór
✅Źródło światła (Latarkę/ czołówkę)
✅Krzesiwo
✅Namiot

🚨Koszt od osoby dorosłej to 380 złotych
🚨Koszt od Dziecka 180 złotych.
🚨🔥🚨W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić lub pisać 🚨🔥🚨